CFMOTO 800MT-X ABS
9990,00 € Original price was: 9990,00 €.8990,00 €Current price is: 8990,00 €. su PVM
Turime DEMO motociklą, kuri galima išbandyti.
Vietoje yra abiejų spalvų motociklai.
Naujasis 800MT-X
Naujasis CFMOTO 800MT-X motociklas yra neprilygstamas bendražygis kelionėse tiek lygiais asfalto keliais, tiek sudėtingais reljefais. Varomas 87 Nm sukimo momentą pasiekiančiu dviejų cilindrų varikliu, šis motociklas užtikrina optimizuotą dinamiką, o dėl lengvos ir sumaniai suprojektuotos konstrukcijos, didele eiga pasižyminčios ir bekelei pritaikytos reguliuojamos pakabos bei aukštos kokybės stabdžių sistemos, jis leidžia mėgautis tiksliu ir stabiliu valdymu bei drąsiai tyrinėti atokius gamtos kampelius. Prie nepriekaištingo važiavimo komforto prisideda ir „Quick-Shifter“ pavarų perjungimo sistema, gausi pagalbinių vairavimo sistemų įranga ir vientisa ralio stiliaus sėdynė bei kitos išskirtinės funkcijos.
Nepalikite neištyrinėtų vietovių – visas jas drąsiai atraskite su bekelės iššūkiams užgimusiu ir visoms jūsų kelionėms pritaikytu CFMOTO 800MT-X motociklu.
T-BOX išmanioji sistema
T-BOX išmanioji sistema turi integruotą 4G modulį, kurio pagalba realiu laikų galėsite matyti motociklo poziciją. 6D sensoriaus pagalba matysite visas pagrindines motociklo funkcijas, nuvažiuotą atstumą, nuvažiuotus maršrutus, pasiektą maksimalų greiti ir kitą statistinę informaciją. Visą tai patogiai galėsite stebėti mobilaus telefono programėlėje. (Yra papildomų SĄLYGŲ)
800MT-X techniniai duomenys
| Variklio tipas | Dviejų cilindrų eilėje, skysčiu aušinamas, keturtaktis, 8 vožtuvų DOHC |
| Darbinis tūris | 799 kub. cm |
| Eiga x diametras | 88 × 65,7 mm |
| Suspaudimo laipsnis | 12.7:1 |
| Sukimo momentas | 87 Nm / 6500 aps./min. |
| Maksimali galia | 67 kW (90 AG) / 8250 aps./min. |
| Variklio valdymo sistema | „Bosch“ variklio valdymo modulis (ECU) |
| Transmisija | 6 pavarų |
| Sankaba | Šlapio tipo, slystamoji sankaba |
| Akceleratoriaus sklendė | Elektroniniu būdu valdoma |
| Važiavimo režimai | Standard, Rain, Off-Road |
| Degalų tiekimo sistema | EFI (degalų įpurškimo sistema) |
| Ilgis x plotis x aukštis | 2285 x 910 x 1346 mm |
| Ratų bazė | 1531 mm |
| Sėdynės aukštis | 870 mm |
| Prošvaisa | 240 mm |
| Svoris (be skysčių ir degalų) | 196 kg |
| Degalų bako talpa | 22,5 l |
| Spalvos | Mėlyna, juoda |
| Pakaba | Priekinė: reguliuojama teleskopinė apversto tipo šakė, 230 mm eiga Galinė: reguliuojamas amortizatorius, 230 mm eiga |
| Stabdžiai | Priekiniai: hidrauliniai J. JUAN su dviem 320 mm stabdžių diskais Galiniai: hidrauliniai J. JUAN su 260 mm stabdžių disku |
| Ratlankiai | Priekinis: R21 stipininis ratlankis Galinis: R18 stipininis ratlankis |
| Padangos | Priekinė: bekamerė CST Rally Vacuum 90/90 R21 Galinė: bekamerė CST Rally Vacuum 150/70 R18 |
| Brand | CFMOTO |
|---|









Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.