Aliant Ultralight YLP18 lithiumbattery
323,00 € Original price was: 323,00 €.290,70 €Current price is: 290,70 €. su PVM
Camso Front bracket assembly
330,00 € Original price was: 330,00 €.297,00 €Current price is: 297,00 €. su PVM
Aliant Ultralight YLP24 lithiumbattery
399,00 € Original price was: 399,00 €.359,10 €Current price is: 359,10 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Neturime
Produkto kodas:
14-421
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 1,8900 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 148000 × 67000 × 140000 cm |
| BARCODE | 14-421 |
| VENDOR_NAME | Aliant |
| COUNTRY_CODE | IT |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Aliant batteries |
| TECH_MODEL | YLP24 |
| TECH_SPECS | 12V 490CCA |
| YEARS | 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL | VT700 VENTURE |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Aliant Ultralight YLP24 lithiumbattery” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.