NGK sparkplug LMAR9D-J
17,90 € Original price was: 17,90 €.16,11 €Current price is: 16,11 €. su PVM
Yuasa Battery 6N4A-4D (dc) no acid included (10)
24,30 € Original price was: 24,30 €.21,87 €Current price is: 21,87 €. su PVM
Yuasa Battery 6N4-2A (dc) no acid included (20)
19,50 € Original price was: 19,50 €.17,55 €Current price is: 17,55 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Neturime
Produkto kodas:
14-001
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 0,6600 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 71000 × 71000 × 96000 cm |
| BARCODE | 5050694007118 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | 6N4-2A |
| TECH_SPECS | 6V 4Ah |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery 6N4-2A (dc) no acid included (20)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.