Yuasa Battery 12N9-3A (dc) no acid included (5)
56,50 € Original price was: 56,50 €.50,85 €Current price is: 50,85 €. su PVM
Yuasa Battery, 12N18-3 (dc) no acid included
105,90 € Original price was: 105,90 €.95,31 €Current price is: 95,31 €. su PVM
Yuasa Battery, 12N24-3A (dc) no acid included
110,80 € Original price was: 110,80 €.99,72 €Current price is: 99,72 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Neturime
Produkto kodas:
14-058
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 5,9700 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 184000 × 124000 × 175000 cm |
| BARCODE | 5050694005084 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | 12N24-3A |
| TECH_SPECS | 12V 24Ah 200CCA |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery, 12N24-3A (dc) no acid included” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.