Yuasa Battery 12N7-3B (cp) with acidpack (4)
70,00 € Original price was: 70,00 €.63,00 €Current price is: 63,00 €. su PVM
Yuasa Battery 12N9-3A (dc) no acid included (5)
56,50 € Original price was: 56,50 €.50,85 €Current price is: 50,85 €. su PVM
Yuasa Battery 12N7-4B (dc) no acid included (5)
43,20 € Original price was: 43,20 €.38,88 €Current price is: 38,88 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Neturime
Produkto kodas:
14-054
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 2,2000 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 135000 × 75000 × 133000 cm |
| BARCODE | 5050694007224 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | 12N7-4B |
| TECH_SPECS | 12V 7Ah 70CCA |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery 12N7-4B (dc) no acid included (5)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.