Yuasa Battery, 12N18-3 (dc) no acid included
105,90 € Original price was: 105,90 €.95,31 €Current price is: 95,31 €. su PVM
Yuasa Battery YB4L-B (cp) with acidpack (10)
33,00 € Original price was: 33,00 €.29,70 €Current price is: 29,70 €. su PVM
Yuasa Battery YB3L-A (dc) no acid included (10)
34,20 € Original price was: 34,20 €.30,78 €Current price is: 30,78 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Neturime
Produkto kodas:
14-120
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 1,2000 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 99000 × 57000 × 111000 cm |
| BARCODE | 5050694007316 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| HELMET_MODEL | YB3L-A |
| HELMET_COLOR | Black/Clear |
| TECH_SPECS | 12V 3Ah 30CCA |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery YB3L-A (dc) no acid included (10)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.