Kimpex fenderkit Polaris Sportman 570 2014-
299,60 € Original price was: 299,60 €.269,64 €Current price is: 269,64 €. su PVM
Ipone Dextron 2R 1L (15)
26,00 € Original price was: 26,00 €.23,40 €Current price is: 23,40 €. su PVM
Aliant Ultralight YLP30 lithiumbattery
443,00 € Original price was: 443,00 €.398,70 €Current price is: 398,70 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Neturime
Produkto kodas:
14-422
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 1,9150 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 148000 × 67000 × 140000 cm |
| BARCODE | 14-422 |
| VENDOR_NAME | Aliant |
| COUNTRY_CODE | IT |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Aliant batteries |
| TECH_MODEL | YLP30 |
| TECH_SPECS | 12V 520CCA |
| YEARS | 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 |
| Brand | POLARIS |
| MODEL | 600 IQ WIDE TRAK |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Aliant Ultralight YLP30 lithiumbattery” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.