Yuasa Battery B49-6 (cp) with acidpack (4)
67,50 € Original price was: 67,50 €.60,75 €Current price is: 60,75 €. su PVM
Yuasa Battery 12N5.5A-3B (cp) with acidpack (6)
60,50 € Original price was: 60,50 €.54,45 €Current price is: 54,45 €. su PVM
Yuasa Battery 12N5.5-3B (cp) with acidpack (4)
60,50 € Original price was: 60,50 €.54,45 €Current price is: 54,45 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-051
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 1,6400 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 135000 × 60000 × 130000 cm |
| BARCODE | 5050694031373 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | 12N5.5-3B |
| TECH_SPECS | 12V 5.5Ah 55CCA |
| YEARS | 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL | YZF-R125 |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery 12N5.5-3B (cp) with acidpack (4)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.