Protaper Blister Busters
9,00 € Original price was: 9,00 €.8,10 €Current price is: 8,10 €. su PVM
Yuasa Battery YB14-A2 (cp) with acidpack (4)
105,50 € Original price was: 105,50 €.94,95 €Current price is: 94,95 €. su PVM
Yuasa Battery YB12B-B2 (dc) no acid included (5)
75,70 € Original price was: 75,70 €.68,13 €Current price is: 68,13 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Neturime
Produkto kodas:
14-124
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 3,2100 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 160000 × 90000 × 130000 cm |
| BARCODE | 5050694005480 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YB12B-B2 |
| TECH_SPECS | 12V 11Ah 140CCA |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery YB12B-B2 (dc) no acid included (5)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.