Sixty5 STX14AH Gel Battery (4)
79,00 € Original price was: 79,00 €.71,10 €Current price is: 71,10 €. su PVM
Sixty5 STX4L Gel Battery (8)
24,80 € Original price was: 24,80 €.22,32 €Current price is: 22,32 €. su PVM
Sixty5 STX7A Gel Battery (6)
40,00 € Original price was: 40,00 €.36,00 €Current price is: 36,00 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
142-1010
Kategorija: Front page campaign
Papildoma informacija
| Svoris | 2,5200 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 150,0000 × 87,0000 × 93,0000 cm |
| BARCODE | 6438235211382 |
| VENDOR_NAME | Sixty5 |
| COUNTRY_CODE | CN |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Front page campaign |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Sixty5 Batteries |
| TECH_SPECS | 12V (10hr) 6Ah CCA ( |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL | XC125 CYGNUS |
| YEARS | 2004, 2005, 2006 |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Sixty5 STX7A Gel Battery (6)” Atšaukti atsakymą



Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.