Sixty5 STX7A Gel Battery (6)
40,00 € Original price was: 40,00 €.36,00 €Current price is: 36,00 €. su PVM
Halvarssons Protectorset "Hip" Grey Type B One size
32,90 € Original price was: 32,90 €.29,61 €Current price is: 29,61 €. su PVM
Sixty5 STX4L Gel Battery (8)
24,80 € Original price was: 24,80 €.22,32 €Current price is: 22,32 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
142-1000
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 1,5400 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 113,0000 × 70,0000 × 85,0000 cm |
| BARCODE | 6438235211368 |
| VENDOR_NAME | Sixty5 |
| COUNTRY_CODE | CN |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Sixty5 Batteries |
| TECH_SPECS | 12V (10hr) 4Ah CCA ( |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL | TT-R125 |
| YEARS | 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Sixty5 STX4L Gel Battery (8)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.