Yuasa Battery 12N5.5-3B (cp) with acidpack (4)
60,50 € Original price was: 60,50 €.54,45 €Current price is: 54,45 €. su PVM
Yuasa Battery 12N7-3B (cp) with acidpack (4)
70,00 € Original price was: 70,00 €.63,00 €Current price is: 63,00 €. su PVM
Yuasa Battery 12N5.5A-3B (cp) with acidpack (6)
60,50 € Original price was: 60,50 €.54,45 €Current price is: 54,45 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-052
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 2,0000 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 103000 × 90000 × 114000 cm |
| BARCODE | 5050694032073 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | 12N5.5A-3B |
| TECH_SPECS | 12V 5.5Ah 55CCA |
| YEARS | 1977, 1978, 1979 |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL | RD400 |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery 12N5.5A-3B (cp) with acidpack (6)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.