BRONCO GEN I WINCH 2500 Wire
242,90 € Original price was: 242,90 €.218,61 €Current price is: 218,61 €. su PVM
Yuasa Battery YB12C-A (dc) no acid included (5)
75,70 € Original price was: 75,70 €.68,13 €Current price is: 68,13 €. su PVM
Yuasa Battery YB18-A (dc) no acid included (5)
123,50 € Original price was: 123,50 €.111,15 €Current price is: 111,15 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Neturime
Produkto kodas:
14-154
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 4,4200 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 180000 × 90000 × 162000 cm |
| BARCODE | 5050694005596 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YB18-A |
| TECH_SPECS | 12V 18Ah 215CCA |
| YEARS | 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 |
| Brand | ARCTIC CAT |
| MODEL | ZRT 800 |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery YB18-A (dc) no acid included (5)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.