Yuasa Battery YB3L-A (dc) no acid included (10)
34,20 € Original price was: 34,20 €.30,78 €Current price is: 30,78 €. su PVM
Brembo Brakepads Sintered Front
99,50 € Original price was: 99,50 €.89,55 €Current price is: 89,55 €. su PVM
Yuasa Battery YB4L-B (cp) with acidpack (10)
33,00 € Original price was: 33,00 €.29,70 €Current price is: 29,70 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-121
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 1,3000 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 121000 × 71000 × 93000 cm |
| BARCODE | 5050694007347 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YB4L-B |
| TECH_SPECS | 12V 4Ah 45CCA |
| YEARS | 1985, 1986, 1987, 1988, 1989 |
| Brand | SUZUKI |
| MODEL | TS250X |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery YB4L-B (cp) with acidpack (10)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.