Yuasa Battery,YTX7A-BS (cp) with acidpack (5)
64,00 € Original price was: 64,00 €.57,60 €Current price is: 57,60 €. su PVM
Yuasa Battery,YB12AL-A2 (cp) with acidpack (4)
95,50 € Original price was: 95,50 €.85,95 €Current price is: 85,95 €. su PVM
Yuasa Battery,YB9L-B (dc) no acid included (5)
53,50 € Original price was: 53,50 €.48,15 €Current price is: 48,15 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-252
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 5,1000 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 137000 × 77000 × 141000 cm |
| BARCODE | 5050694007392 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YB9L-B |
| TECH_SPECS | 12V 9Ah 115CCA |
| YEARS | 1973, 1974, 1975 |
| Brand | KAWASAKI |
| MODEL | MACH III 500-H1 |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery,YB9L-B (dc) no acid included (5)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.