Yuasa Battery,YB16CL-B (cp) with acidpack (2)
159,50 € Original price was: 159,50 €.143,55 €Current price is: 143,55 €. su PVM
Yuasa Battery,YB9L-B (dc) no acid included (5)
53,50 € Original price was: 53,50 €.48,15 €Current price is: 48,15 €. su PVM
Yuasa Battery,YTX7A-BS (cp) with acidpack (5)
64,00 € Original price was: 64,00 €.57,60 €Current price is: 57,60 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-255
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 2,8300 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 150000 × 87000 × 93000 cm |
| BARCODE | 5050694036880 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YTX7A-BS |
| TECH_SPECS | 12V 6Ah 105CCA |
| YEARS | 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL | XC125 CYGNUS |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery,YTX7A-BS (cp) with acidpack (5)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.