Yuasa Battery 6N4A-4D (dc) no acid included (10)
24,30 € Original price was: 24,30 €.21,87 €Current price is: 21,87 €. su PVM
Yuasa Battery 6N6-3B-1 (cp) with acidpack (6)
41,50 € Original price was: 41,50 €.37,35 €Current price is: 37,35 €. su PVM
Yuasa Battery 6N6-3B (dc) no acid included (20)
26,80 € Original price was: 26,80 €.24,12 €Current price is: 24,12 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Neturime
Produkto kodas:
14-007
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 0,9400 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 99000 × 57000 × 111000 cm |
| BARCODE | 5050694007156 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | 6N6-3B |
| TECH_SPECS | 6V 6Ah |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery 6N6-3B (dc) no acid included (20)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.