Yuasa Battery YB10L-A2 (cp) with acidpack (4)
87,00 € Original price was: 87,00 €.78,30 €Current price is: 78,30 €. su PVM
Protaper Blister Busters
9,00 € Original price was: 9,00 €.8,10 €Current price is: 8,10 €. su PVM
Yuasa Battery YB12A-A (cp) with acidpack (4)
97,00 € Original price was: 97,00 €.87,30 €Current price is: 87,30 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-123
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 3,2400 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 134000 × 80000 × 160000 cm |
| BARCODE | 5050694032202 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YB12A-A |
| TECH_SPECS | 12V 12Ah 150CCA |
| YEARS | 1985 |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL | XV500SE SPECIAL |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery YB12A-A (cp) with acidpack (4)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.