Yuasa Battery 6N11A-3A (cp) with acidpack (6)
65,50 € Original price was: 65,50 €.58,95 €Current price is: 58,95 €. su PVM
Yuasa Battery 12N5.5-3B (cp) with acidpack (4)
60,50 € Original price was: 60,50 €.54,45 €Current price is: 54,45 €. su PVM
Yuasa Battery B49-6 (cp) with acidpack (4)
67,50 € Original price was: 67,50 €.60,75 €Current price is: 60,75 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-012
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 1,6400 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 91000 × 83000 × 161000 cm |
| BARCODE | 5050694032134 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | B49-6 |
| TECH_SPECS | 6V 8Ah |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery B49-6 (cp) with acidpack (4)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.