Yuasa Battery YB14L-A2 (cp) with acidpack (4)
102,50 € Original price was: 102,50 €.92,25 €Current price is: 92,25 €. su PVM
Yuasa Battery YB16-B (cp) with acidpack (2)
136,50 € Original price was: 136,50 €.122,85 €Current price is: 122,85 €. su PVM
Yuasa Battery YB16AL-A2 (cp) with acidpack (4)
141,00 € Original price was: 141,00 €.126,90 €Current price is: 126,90 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-127
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 4,1600 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 207000 × 71500 × 164000 cm |
| BARCODE | 5050694032271 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YB16AL-A2 |
| TECH_SPECS | 12V 16Ah 210CCA |
| YEARS | 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990 |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL | XL-V XL540 |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery YB16AL-A2 (cp) with acidpack (4)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.