BS Battery BTX20HL (FA) SLA MAX - Sealed & Activated
159,90 € Original price was: 159,90 €.143,91 €Current price is: 143,91 €. su PVM
BS Battery BTX14H (FA) SLA MAX - Sealed & Activated
119,90 € Original price was: 119,90 €.107,91 €Current price is: 107,91 €. su PVM
BS Battery BIX30HL (FA) SLA MAX – Sealed & Activated
249,90 € Original price was: 249,90 €.224,91 €Current price is: 224,91 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Neturime
Produkto kodas:
140-300884
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 10,3000 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 166000 × 130000 × 175000 cm |
| BARCODE | 3564093008840 |
| VENDOR_NAME | BS Battery |
| COUNTRY_CODE | CN |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | BS Battery |
| TECH_MODEL | BIX30HL SLA Max |
| TECH_SPECS | 12V 30Ah 400CCA |
| YEARS | 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Brand | HARLEY-DAVIDSON |
| MODEL | FLS 1690 SOFTAIL SLIM |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “BS Battery BIX30HL (FA) SLA MAX – Sealed & Activated” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.