BS Battery BTX14HL (FA) SLA MAX - Sealed & Activated
129,90 € Original price was: 129,90 €.116,91 €Current price is: 116,91 €. su PVM
BS Battery BIX30HL (FA) SLA MAX - Sealed & Activated
249,90 € Original price was: 249,90 €.224,91 €Current price is: 224,91 €. su PVM
BS Battery BTX20HL (FA) SLA MAX – Sealed & Activated
159,90 € Original price was: 159,90 €.143,91 €Current price is: 143,91 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Neturime
Produkto kodas:
140-300883
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 6,7000 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 176000 × 87000 × 154000 cm |
| BARCODE | 3661453006895 |
| VENDOR_NAME | BS Battery |
| COUNTRY_CODE | CN |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | BS Battery |
| TECH_MODEL | BTX20HL SLA Max |
| TECH_SPECS | 12V 20Ah 290CCA |
| YEARS | 1999, 2000, 2001 |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL | XVZ1300TF ROYAL STAR VENTURE |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “BS Battery BTX20HL (FA) SLA MAX – Sealed & Activated” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.