Schuberth SR2 cheek pads 57
79,00 € Original price was: 79,00 €.71,10 €Current price is: 71,10 €. su PVM
Airoh Helmet Aviator Ace Nemesi blue gloss S
464,60 € Original price was: 464,60 €.418,14 €Current price is: 418,14 €. su PVM
Yuasa Battery, NP1.2-12
26,00 € Original price was: 26,00 €.23,40 €Current price is: 23,40 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-291
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 0,5700 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 97000 × 48000 × 54500 cm |
| BARCODE | 14-291 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | NP1.2-12 |
| TECH_COLOR | Silver |
| TECH_SPECS | 12V 1.2Ah |
| YEARS | 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 |
| Brand | KTM |
| MODEL | FREERIDE E-XC |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery, NP1.2-12” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.