Yuasa Battery YTX20-BS (cp) with acidpack (3)
160,00 € Original price was: 160,00 €.144,00 €Current price is: 144,00 €. su PVM
Sixty5 Clutchplate kit
34,20 € Original price was: 34,20 €.30,78 €Current price is: 30,78 €. su PVM
Yuasa Battery Y50-N18A-A (dc) no acid included (5)
127,60 € Original price was: 127,60 €.114,84 €Current price is: 114,84 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Neturime
Produkto kodas:
14-157
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 4,8200 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 205000 × 90000 × 176000 cm |
| BARCODE | 5050694005640 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | Y50-N18A-A |
| TECH_SPECS | 12V 20Ah 240CCA |
| YEARS | 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 |
| Brand | SUZUKI |
| MODEL | QUADRUNNER 250LTF |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery Y50-N18A-A (dc) no acid included (5)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.