Yuasa Battery YTX12-BS (cp) with acidpack (4)
78,50 € Original price was: 78,50 €.70,65 €Current price is: 70,65 €. su PVM
Yuasa Battery YTX7L-BS (cp) with acidpack (5)
58,00 € Original price was: 58,00 €.52,20 €Current price is: 52,20 €. su PVM
Yuasa Battery YTX14-BS (cp) with acidpack (4)
86,50 € Original price was: 86,50 €.77,85 €Current price is: 77,85 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-206
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 4,9000 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 150000 × 87000 × 145000 cm |
| BARCODE | 5050694036910 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YTX14-BS |
| TECH_SPECS | 12V 12Ah 200CCA |
| YEARS | 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL | VENTURE MULTI-PURPOSE |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery YTX14-BS (cp) with acidpack (4)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.