Yuasa Battery YTX14-BS (cp) with acidpack (4)
86,50 € Original price was: 86,50 €.77,85 €Current price is: 77,85 €. su PVM
Yuasa Battery YTX20L-BS (cp) with acidpack (3)
160,00 € Original price was: 160,00 €.144,00 €Current price is: 144,00 €. su PVM
Yuasa Battery YTX7L-BS (cp) with acidpack (5)
58,00 € Original price was: 58,00 €.52,20 €Current price is: 52,20 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-207
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 2,5800 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 115000 × 72000 × 132000 cm |
| BARCODE | 5050694001864 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YTX7L-BS |
| TECH_SPECS | 12V 6Ah 100CCA |
| YEARS | 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Brand | ARCTIC CAT |
| MODEL | ZR 200 |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery YTX7L-BS (cp) with acidpack (5)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.