Yuasa Battery YB12B-B2 (dc) no acid included (5)
75,70 € Original price was: 75,70 €.68,13 €Current price is: 68,13 €. su PVM
Yuasa Battery YB14L-A2 (cp) with acidpack (4)
102,50 € Original price was: 102,50 €.92,25 €Current price is: 92,25 €. su PVM
Yuasa Battery YB14-A2 (cp) with acidpack (4)
105,50 € Original price was: 105,50 €.94,95 €Current price is: 94,95 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-125
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 3,7100 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 134000 × 89000 × 166000 cm |
| BARCODE | 5050694032233 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YB14-A2 |
| TECH_SPECS | 12V 14Ah 175CCA |
| YEARS | 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 |
| Brand | ARCTIC CAT |
| MODEL | Z 440 |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery YB14-A2 (cp) with acidpack (4)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.