Grab connected components 77-12191
29,40 € Original price was: 29,40 €.26,46 €Current price is: 26,46 €. su PVM
Lindstrands textile jacket Lomsen Black/light grey 48
189,90 € Original price was: 189,90 €.170,91 €Current price is: 170,91 €. su PVM
Motobatt lithium battery MLX7U-HP
136,90 € Original price was: 136,90 €.123,21 €Current price is: 123,21 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-5062
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 0,5300 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 11,4 × 70 × 87107 cm |
| BARCODE | 6947312409883 |
| VENDOR_NAME | Motobatt |
| COUNTRY_CODE | CN |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Motobatt lithium batteries |
| TECH_MODEL | MLX7U-HP |
| TECH_COLOR | YELLLOW |
| TECH_SPECS | 12V 350CCA |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Motobatt lithium battery MLX7U-HP” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.