Main Jet, # 48 , Round, 5mm, Fits: Dellorto
4,00 € Original price was: 4,00 €.3,60 €Current price is: 3,60 €. su PVM
BOOT KIT
22,80 € Original price was: 22,80 €.20,52 €Current price is: 20,52 €. su PVM
Yuasa Battery YB9-B (cp) with acidpack (5)
61,50 € Original price was: 61,50 €.55,35 €Current price is: 55,35 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-159
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 2,2800 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 137000 × 77000 × 141000 cm |
| BARCODE | 5050694030673 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YB9-B |
| TECH_SPECS | 12V 9Ah 115CCA |
| YEARS | 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 |
| Brand | VESPA |
| MODEL | PX200 |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery YB9-B (cp) with acidpack (5)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.