Yuasa Battery YTX7L-BS (cp) with acidpack (5)
58,00 € Original price was: 58,00 €.52,20 €Current price is: 52,20 €. su PVM
Yuasa Battery YTX16-BS (cp) with acidpack (3)
146,00 € Original price was: 146,00 €.131,40 €Current price is: 131,40 €. su PVM
Yuasa Battery YTX20L-BS (cp) with acidpack (3)
160,00 € Original price was: 160,00 €.144,00 €Current price is: 144,00 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-208
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 7,1400 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 175000 × 87000 × 155000 cm |
| BARCODE | 5050694004551 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YTX20L-BS |
| TECH_SPECS | 12V 18Ah 270CCA |
| YEARS | 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL | VK PROFESSIONAL II |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery YTX20L-BS (cp) with acidpack (3)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.