Goodridge Banjo bolt 10X1.25mm
4,90 € Original price was: 4,90 €.4,41 €Current price is: 4,41 €. su PVM
Yuasa Battery,YTX7A-BS (cp) with acidpack (5)
64,00 € Original price was: 64,00 €.57,60 €Current price is: 57,60 €. su PVM
Yuasa Battery,YB16CL-B (cp) with acidpack (2)
159,50 € Original price was: 159,50 €.143,55 €Current price is: 143,55 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
14-253
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 5,1000 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 175000 × 100000 × 175000 cm |
| BARCODE | 5050694032301 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | JP |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | YB16CL-B |
| TECH_SPECS | 12V 19Ah 240CCA |
| YEARS | 1986 |
| Brand | ARCTIC CAT |
| MODEL | CHEETAH 530 |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa Battery,YB16CL-B (cp) with acidpack (2)” Atšaukti atsakymą

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.