Yuasa M27-90S Active Marine Start Battery 12V 90Ah 720A Note: Pallet cargo (15)
209,00 € Original price was: 209,00 €.188,10 €Current price is: 188,10 €. su PVM
Yuasa Always Check Batttery Testing Kit
116,40 € Original price was: 116,40 €.104,76 €Current price is: 104,76 €. su PVM
Yuasa M31-100S Active Marine Start Battery 12V 100Ah 750A Note: Pallet cargo (12
223,50 € Original price was: 223,50 €.201,15 €Current price is: 201,15 €. su PVM
Prekės pristatomos per 7 d.d.
Produkto kodas:
145-YBXM31R-100
Kategorija: Akumuliatoriai
Papildoma informacija
| Svoris | 13,3000 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 330000 × 173000 × 240000 cm |
| BARCODE | 5050694030406 |
| VENDOR_NAME | Yuasa |
| COUNTRY_CODE | TW |
| WEBGROUP_DESCRIPTION_ENG | Batteries |
| PRODUCT_CLASS_DESCRIPTION | Universal parts & things |
| PRODUCT_GROUP_DESCRIPTION | Yuasa batteries |
| TECH_MODEL | M31-100S |
| TECH_COLOR | Black |
| TECH_SPECS | 12V100Ah 800A |
Atsiliepimai (0)
Būkite pirmas aprašęs “Yuasa M31-100S Active Marine Start Battery 12V 100Ah 750A Note: Pallet cargo (12” Atšaukti atsakymą
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.